SERVİSLERİMİZ

SERVİSLERİMİZ

->Rehberlik & Danışmanlık:

British Council ve UCAS tarafından onaylı olan CRPC Öğrenci Danışmanlık ve Yerleştirme Merkezi geleceğini biçimlendirme çabası içerisinde olan bireylerin, hayati önem taşıyan kararlarını, yönlendirme sorumluluğunu taşımaktadır. 

->Resmi Temsilcilik ve Öğrenci Yerleştirme: 

CRPC Öğrenci Danışmanlık ve Yerleştirme Merkezi Eylül 2004 tarihinde faaliyete geçmiştir. The British Council ve UCAS tarafından onaylı olan CRPC Öğrenci Danışmanlık ve Yerleştirme Merkezi, İngilterede birçok  seçkin devlet üniversitesinin ve ilaveten yine British Council onaylı birçok dil okulunun resmi temsilcilik görevini üstlenmiştir.

->Vize İşlemleri:  

CRPC öğrenimine yurt dışında devam etmek isteyen ve vize ihtiyacı olan öğrenciler için de vize danışmanlık hızmeti vermektedir.

->Tecrübe:

CRPC, öğrencilerimize eğitim kariyerleri hakkında danışacakları bir kurum olmanın yanında, bireyleri birçok eğitim kurumlarına yerleştirme hizmeti vermektedir. CRPC Ögrenci Danışmanlık ve Yerleştirme Merkezi kurulduğu zamandan günümüze yaklaşık 2000 öğrenciyi başarılı bir şekilde yurt dışı üniversitelerine yerleştirmenin gururunu taşımaktadır.